menu Krzyś

niedziela, 27 września 2015

Aktualizacja

Dziś odpoczynek od porowatości ;-) Przyszedł czas na aktualizację włosów. Dużo się wydarzyło. Wypróbowałam nową farbę i podcięłam włosy o jakieś 4 cm. Mój chłopak bawił się we fryzjera, za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Zdjęcie jest marnej jakości, ponieważ zrobiliśmy je telefonem w kiepskim świetle (musieliśmy sprzedać aparat). A tak prezentowały się następnego dnia na spacerze:


Tak krótkich włosów już dawno nie miałam. Na szczęście są gładkie i miękkie po farbie oraz wszystkich dodatkach do niej dołączonych. Nic więcej nie powiem! Reszta w kolejnym poście bardzo szczegółowo :-)

Pytanie do moich Czytelniczek farbujących włosy: jakiej farby obecnie używacie? Macie jakieś swoje ulubione typy czy wciąż poszukujecie?
 

5 komentarzy:

 1. Jakie jaśniutkie :) Ale najważniejsze, że zdrowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rzeczywistości nie są takie jasne. Malowałam tylko odrost, więc całość się nie zmieniła. Kolor wygląda coraz bardziej naturalnie i ciepło, czyli tak jak lubię :-)

   Usuń
 2. Nie ma co żałować długości tylko cieszyć się zdrowymi końcówkami :) Fajny kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać zdrowie włosów :)
  Włosy farbowałam tylko raz szamponetką. I póki nie zacznę siwieć raczej nie zdecyduje się na położenie farby. Zbyt mocno kocham swoj naturalny brąz ;) choć nie wykluczam lekkich zmian odcieniu na wyjścia do konkretnych kreacji za pomoca szamponetki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wciąż poszukuję, ale tymczasowo nie farbuję od marca ;)

  OdpowiedzUsuń